340 Piesza Pielgrzymka z Oliwy do Wejherowa

carlos18gda

Dołączył: 17 Gru 2006

PostWysłany: Czw 20:45, 17 Kwi 2008    Temat postu: 340 Piesza Pielgrzymka z Oliwy do Wejherowa

2 maja z katedry w Oliwie wyruszy 340 piesza pielgrzymka do Wejherowa na kalwarię na uroczystość Wniebowstąpienia. Jeśli tylko będę miał dokładne informacje to postaram sie zamieścić. Prawdopodobnie wzorem ubiegłych lat pielgrzymka rozpocznie się Mszą Św. o godz. 7.00 w Katedrze w Oliwie.

Ze swojej strony mogę serdecznie zaprosić, jako że w tym roku jeśli Pan Bóg pozwoli to pójdę po raz 7 mogę powiedzieć, że jest to wspaniałe doświadczenie.

Pozdrawiam.

Więcej informacji na ten temat : [link widoczny dla zalogowanych]

Spotkanie organizacyjne kapłanów i uczestników pielgrzymki odbędzie się w poniedziałek 28 kwietnia o godzinie 19:00 w Archikatedrze. Czyli dzisiaj. Very Happy Przepraszam, że tak późno jest informacja ale dopiero dzisiaj się dowiedziałem.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez carlos18gda dnia Pon 11:01, 28 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PARAFIA ŚW. WALENTEGO Strona Główna -> Aktualności Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny