Klukowo i Firoga...Wypowiedz się na temat tych dzielnic

Skąd: Klukovo City

PostWysłany: Wto 20:08, 16 Sty 2007    Temat postu: Klukowo i Firoga...Wypowiedz się na temat tych dzielnic

Własnie- wypowiedzcie sie na temat tych dzielnic...Może jest coś co Was denerwuje i martwi w tych dzielnicach.Coś może przydało by się zmienić Question Albo żyje Wam sie super i nic nie trzeba zmieniać Question Wypowiedzcie się Very Happy Mi się wydaje że jest ok, poza tym że nikt tu prawie nie przestrzega przepisow drogowych Wink

Zaba

Skąd: Z przed monitora

PostWysłany: Wto 21:44, 16 Sty 2007    Temat postu:

Ogólnie fajnie jest. Tylko z racji położenie, które ma dużo zalet wynikają również wady. A mianowicie czas dojazdu, brak konkurencji dla TPSA w dostarczaniu neta, niemożność korzystania z najlepszych ofert TPSA. Martwi również brak jakiegoś miejsca w okolicy, gdzie można by się z ludkami spotkać przy bursztynowym lub kafce i porozmawiać jak kulturalni ludzie.
A co do zalet: cisza, spokój, świeże powitrze, spore możliwości na aktywny wypoczynek, bliskość lasu (lubie chodzić po lesie Smile ).
Ogólnie bardziej na plus.

Skąd: Klukovo City

PostWysłany: Śro 14:35, 17 Sty 2007    Temat postu:

Zaba podeszła do tematu oczywiście z punktu widzenia informatyka Very Happy Ale oczywiście ma racje z tym netem i TPSA Very Happy Jeszcze kablówka by się przydała Very Happy

Zaba

Skąd: Z przed monitora

PostWysłany: Czw 1:05, 18 Sty 2007    Temat postu:

Jak by była możliwość wideostrady to by nie było tak źle, bo i necik niezły i kablówa za nienajwyższe pieniądze, ale u nas niet Sad

Mateusz

Dołączył: 06 Sty 2007

PostWysłany: Pią 13:19, 19 Sty 2007    Temat postu:

No co do neta i kablówki to się zgodze ale brakuje jeszcze doprowadzenia gazu ziemnego kanalizacj a na wet na mojej ulicy to latarni brakuje a w dodatku na przystanek busa śmigam 15 min Sad !!

Cisza i spokój to już też rarytas no ale jest jeszcze 100 razy lepiej niż w mieście!!

Rafiki

Dołączył: 15 Sty 2007

Skąd: Klukowo

PostWysłany: Pią 18:04, 19 Sty 2007    Temat postu:

Nie no fajnie jest tutaj ,a zimą to już nawet w najdalszych zakątkach Klukowa odśnieżają (jeśli jest co odśnieżać), ale np. żeby zjechać do Wrzeszcza po południu to na samą drogę trzeba z godzinkę poświęcić!

Skąd: Klukovo City

PostWysłany: Śro 21:43, 24 Sty 2007    Temat postu:

Zaba napisał:
Ogólnie bardziej na plus.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PARAFIA ŚW. WALENTEGO Strona Główna -> Klukowo i Firoga Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny