Prison Break

PostWysłany: Nie 21:32, 11 Lut 2007    Temat postu: Prison Break

Bum, huk, trend, rozrywka... Jak by tego nie nazwać - strasznie popularny ostatnio serial. Przez pewien okres temat numer 1 wśród osób (szzególnie dziewczyn) np. w mojej klasie, lecz nie tylko. Muszę przeznać, że mi się ten serial również podoba, lecz nie aż tak, by dziennie oglądać po 5 odcinków, zarywać noce lub przeżywać osobiście każde wydarzenie, które spotyka głównego bohatera.

Co wy sądziecie o Preason Break'u ("Skazany na śmierć" - tak brzmi polski tytuł [niezwykle trafny Twisted Evil ] , emitowany na Polsacie) i całym zamieszaniu jakie wywołał??

Agogika

Dołączył: 03 Lut 2007

Skąd: Gdańsk:)

PostWysłany: Nie 22:11, 11 Lut 2007    Temat postu:

Podzielam Twoje zdanie:)Serial warty obejrzenia, trzyma w napięciu, bohater ma swój cel, który chce zrealizować pomimo przeszkód(jak mu odcinali palec to było straszne...) Bardzo porusza ta braterska miłość- poświęcić dla rodzeństwa tak dużo...kto by tak potrafił?Ale bez przesady żeby zatracać się w świecie serialu...Po tych kilku odcinkach moja ocena to 4.(w skali od 0 do 6)

..::scania::..
Moderator

Dołączył: 17 Sty 2007

Skąd: Kokoszki CiTy

PostWysłany: Czw 16:36, 08 Mar 2007    Temat postu:

John myślę, że warto zarywać noce dlatego serialu... Mam na kompie 2 serie i czekam na więcej Very HappyVery Happy Pozdrawiam

PostWysłany: Czw 19:30, 08 Mar 2007    Temat postu:

To zgraj mi na płytki - chcętnio obejrzę w przód, bo ten Polsatowy cykl się strasznie dłuuuuży... I bynajmniej to nie ironia Very Happy

aloha

Dołączył: 18 Lut 2007

Skąd: gdańsk

PostWysłany: Sob 0:41, 10 Mar 2007    Temat postu:

może ja się nie znam ale chyba zgrywanie i powielanie to nie za bardzo legalne zajęcia,co?Wg mnie szczególnie nie wypada propagować takiego działania na stronie parafialnej.... Wink

PostWysłany: Sob 1:32, 10 Mar 2007    Temat postu:

aloha napisał:

Tak więc wytłumaczenie: Seria Preason Break jest jednocześnie emiowana w amerykańskiej telewizji oraz na stronie owej stacji. Oznacza to, że każdy zainteresowany może pobrać interesujący go odcinek i używać do woli. Obecnie udostępniono ok. 10 odcinków II serii, a to znaczy, że cała pierwsza jest już do użytku internautów.
Moja proźba wynika z grzechu lenistwa i chciwości - nie chce mi się trzymać włączonego kompa przez kilka godzin, gdy mogę otrzymać od kogoś oficjalnie (!) dostępne odcinki w dużo szybszy sposób. A najfajniejsze, że wszystko 100% legalne Very Happy Very Happy

Zaba

Skąd: Z przed monitora

PostWysłany: Sob 17:16, 10 Mar 2007    Temat postu:

John napisał:

A jednak nie. Jest wyraźnie zaznaczone, że odcinki te sią do użytku własnego a nie rozpowszechniania bez zgody właściciela praw autorskich. Na pytanie dlaczego można sobie za darmo za stronki korzystać a nie wolno koledze zgrać i wysłać, odpowiedź brzmi - pieniądze. Każda osoba odwiedzająca stronę patrzy się na reklamy, za które osoba udostę pniająca film dostaje pieniądze (od osoby).

Bedol

Dołączył: 13 Sty 2007

PostWysłany: Sob 21:56, 10 Mar 2007    Temat postu:

Zaba napisał:
John napisał:

Dokładnie tak jest Wink cóż takie są prawa rynku i nic tego nie zmieni. Zrobisz coś ciekawego, za co będziesz chciał zarobić. A tu okazuje się że znaczą cześć pieniędzy poszła z dymem wraz z piratami.

Słyszałem że można też przez eMule czy Torrenta ściągać legalnie za opłatą. Ale nie można udostępniać tego publicznie i nie można tego rozprzestrzeniać.

aloha

Dołączył: 18 Lut 2007

Skąd: gdańsk

PostWysłany: Nie 0:39, 11 Mar 2007    Temat postu:

czyli sprawa jest jasna Very Happy .mam nadzieje że dla wszystkich. Wink Bo według mnie nawet takie niewinne korzystanie z czyjejś pracy(za którą sie powinno zapłacić, a sie nie płaci)jest poprostu niemoralne.

PostWysłany: Nie 2:20, 11 Mar 2007    Temat postu:

No dobra, wygraliście, poddaję się Very Happy Lenistwo jest grzechem dlatego przegrałem Very Happy
Wygląda na to, iż będę musiał posiedzieć i pościągać... A już późno Razz

skywalker

PostWysłany: Sob 18:50, 21 Kwi 2007    Temat postu:

Serial warty obejrzenia.Jakieś 20 minut temu skończyłęm oglądać 2 sezon.
Rewelka jak dla mnie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PARAFIA ŚW. WALENTEGO Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny