Wielka cisza

PostWysłany: Wto 22:50, 06 Mar 2007    Temat postu: Wielka cisza

Był już ktoś na tym filmie? Interesują mnie wasze opinie na ten temat. Obraz został bardzo wysoko oceniony orzez wieku recenzentów, od znajomych słyszałem, że mimo początkowej nudy film jest naprawdę godny zobaczenia... Co wy o nim sądzicie, jak go oceniacie i czy filmy takiego rodzaju mają rację bytu??

Dalila

Dołączył: 02 Cze 2007

PostWysłany: Nie 10:51, 03 Cze 2007    Temat postu:

Biorąc pod uwage że pytałeś o Wielką Ciszę w marcu to nie wiem czy jeszcze czekasz na odpowiedź...anyway, film na pewno ma rację bytu - potwierdza to zresztą pełna sala kinowa na każdym seansie i dziesiątki rozczarowanych którzy odeszli od kasy z kwitkiem bo zabrakło miejsc. Film wart obejrzenia choć muszę przyznać że wydał mi się cokolwiek przydługi.. Wyniosłam z kina ważną prawdę którą "dzisiejszy świat" próbuje zatuszować - człowiek może być szcześliwy bez tego całego kolorowego zgiełku wokoło i nie trzeba nigdzie pędzić by dobiec do celu.
Poczułam tęsknotę za taką prostotą życia dającą wolność...i zawstydziłam się że w moim życiu Bóg żadko jest na pierwszym miejscu...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum PARAFIA ŚW. WALENTEGO Strona Główna -> Kultura Wszystkie czasy w strefie GMT + 3 Godziny